Kayıt & Konaklama Bilgileri

Test

Form Gönderimi

Tamam

 

Oteller Tek Kişilik Oda İki Kişilik Odada
Maritim Pine Beach Hotel 1.380 ₺ 980 ₺
Dış Katılım 700 ₺

 

 

Kayıt & Konaklama Ücretine Dahil Olan Hizmetler;

Yukarıda yer alan paket fiyatlar 14 Şubat 2018 giriş ve 18 Şubat 2018 çıkış olmak üzere 4 gece her şey dahil konaklamayı, bilimsel oturumlara katılım ve kongre malzemelerini içermektedir. Fiyatlara %18 KDV dahil değildir.

Kayıt & Konaklama paket ücretinin, aşağıda belirtilmiş hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin toplantı organizasyon sekretaryasına faks ya da e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.


**Dış Katılım Bedeli
Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin FTS Kongre aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın FTS Kongre aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 4 günlük paket 700 TL + %18 KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dâhil olup KDV hariçtir.
 
Dış Katılım Ücreti Nedir?
Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.
Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.
 
Firma Temsilcisi Konaklama ve Dış Katılım Ücretleri
Kongremize stant ile katılım gösteren firmalar için firma temsilcisi kaydına dış katılım veya konaklama dâhil değildir. Bunun dışında kongreye katılan tüm firma temsilcileri kayıt veya dış katılım ücretine tabii olduğunu önemle hatırlatmak isteriz. 

 

Transfer Ücretleri
Tek Yön Transfer (Havaalanı - Otel / Otel - Havaalanı) 150 ₺
Çift Yön Transfer (Havaalanı - Otel - Havaalanı) 250 ₺

 

Yukarıdaki transfer ücretleri toplu transferler için geçerli olup özel transfer talepleri için FTS Kongre ile irtibata geçilmesi gerekmektedir, ücretlendirme ayrıca yapılacaktır. Fiyatlara %18 KDV dahil değildir.

 

İptal / İade Şartları
Tüm iptal talepleri FTS Turizm Kongre Organizasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne yazılı olarak bildirilmelidir.
* 14 Aralık 2017 tarihinden önce yapılan iptal talebinde, yatırılmış bulunan ücretin %10 banka masrafları kesildikten sonra iade edilecektir.
* 14 Aralık 2017 tarihinden sonra yapılacak iptallerde herhangi bir iade yapılmayacaktır.
* 14 Aralık 2017 tarihinden sonra sadece isim değişiklikleri kabul edilecektir.
Bütün iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.

 

 

KONGRE HESAP BİLGİLERİ
Banka Ziraat Bankası
Şube ve Kodu Yıldızevler Şubesi / 0919
Hesap Adı FTS Turizm Kongre Organizasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Hesap No 48558863-5019
IBAN TR53 0001 0009 1948 5588 6350 19
Açıklama Sağlık Yönetimi Kongresi 2018


© FTS Turizm Kongre Organizasyon Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.